Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny – Kwestie trudne i nieoczywiste w procedurze. Dobre praktyki w pracy z klientem

Karta Dużej Rodziny – Kwestie trudne i nieoczywiste w procedurze. Dobre praktyki w pracy z klientem. Duże zmiany i nowe obowiązki dla urzędników od 1 stycznia 2019 r.

 

 

 Szkolenie poprowadzi praktyk z jednego z większych UM w Polsce 

 

W programie m.in.:

Planowane zmiany w Karcie Dużej Rodziny od 1 stycznia 2019 roku. Co czeka urzędników obsługujących program – Perspektywa praktyka

- Jak poradzić sobie z problemami, które pojawią się przy wydawaniu KDR dla osób, które kiedykolwiek miały 3 dzieci?

- Jak ułatwić zarówno sobie jak i petentowi obsługę wniosku o przyznanie Kart Dużej Rodziny

Trudne przypadki w obsłudze wniosków i systemu SI KDR - Perspektywa praktyka
- Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procedurze KDR? Czy należy klientowi przedstawić taką zgodę informującą w jakim celu dane będą przetwarzane i kto będzie ich administratorem?
- Rodziny patchworkowa w jaki sposób wpisywać w program? Gdzie można poszukiwać danych skoro ludzie należący do tych rodzin najczęściej są rozwiedzeni?
W jaki sposób weryfikować, że dana osoba nie ma odebranych praw rodzicielskich które uniemożliwiają jej zostanie beneficjentem Karty Dużej Rodziny?

 

Szkolenie poprowadzi:

Pracownik urzędu z jednego z miast wojewódzkich, zajmujący się polityką prorodzinną i społeczną. Prelegent zajmował się studium merytorycznym oraz studium wykonalności we wprowadzeniu jednej z pierwszych miejskich Kart Dużej Rodziny w Polsce. Program nagradzany zarówno w Polsce jak i Europie. Prace nad programem były przykładem i kierunkiem do wprowadzenia obecnej Karty Dużej Rodziny

 

Problem z którym mierzy się Państwa gmina nie pojawił się w programie?  Zapraszamy Państwa do przesłania go na nasz adres mail  kontakt@pccpoland.pl. Każde pytanie zostanie sprawdzone przez naszego prelegenta i nie pozostanie bez odpowiedzi. 

 

od 429.00 zł
499.00 zł
kujawsko - pomorskie
05 listopada 2018
Zobacz hotel
Zobacz na mapie
Cała Polska
06 listopada 2018
zachodniopomorskie
07 listopada 2018
Zobacz hotel
Zobacz na mapie
lubuskie
08 listopada 2018
opolskie
09 listopada 2018
Zobacz hotel
Zobacz na mapie